مقالات

چاپ فلت بد

چاپ فلت بد

چاپ فلت بد یکی از جدیدترین تکنولوژی های صنعت چاپ می باشد و با توجه به اینکه شاخه جدیدی از صنعت چاپ است ، چاپ فلت بد با رشد بسیار خوبی مواجه است و روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

از ویژه گیهای چاپ فلت بد که بسیار مهم است و چاپ فلت بد را نسبت به هم خانواده های خود متمایز کرده می توان به این اشاره کرد که بر روی تمامی اجسام مسطح با متریال های مختلف می توان چاپ کرد، این نوع چاپ که فلت بد نام دارد امروزه در صنایع مختلفی از جمله صنایع تبلیغات بسیار کارامد می باشد.

 

دستگاه چاپ فلت بد

فلت بِد دستگاه جدیدی در حوزه چاپ لارج فرمت است که بخاطر ویژگی هایش توانسته تحولی شگرف در محصولات چاپی ایجاد کند. این دستگاه با استفاده از تاثیرات جوهر و لامپ uv چاپی متفاوت را عرضه می کند . قابلیت چاپ روی اجسام سخت و تخت وهمچنین مدیا های نرم و رول از خصوصیات دیگر این دستگاه است که دامنه محصولات آن را گسترده کرده است . همین ویژگی ها و امکانات باعث شده شیوه و جلوه اکثر محصولات چاپی را بهبود بخشیده و امکان چاپ و تولید محصولات جدیدی رانیز فراهم آورده است.

فرض کنید طرحی را پرینت گرفته اید و قصد استفاده به عنوان پوستر یا بنر ثابت دارید. به ذهنتان خطور می کند که چاپ را روی یک چوب، فلز یا بستری مناسب بچسبانید و تابلو یا استند خود ساخته را مورد استفاده قرار دهید؛ در این میان مشکلات زیادی گریبان شما را خواهد گرفت که خود می توانید آن ها را تجسم کنید؛ حتی ممکن است در پروسه ی چسباندن و الحاق کردن تصویر چاپ اولیه ی خود را نیز از دست بدهید.

چاپ فلت بِد راهکاری جدید دارد؛ کافی است جنس چاپ و طرح خود را ارائه دهید؛ پرینت روی جنس مورد علاقه ی شما محقق خواهد شد.

این چاپ ضد آب است و معمولا با پوشش یو وی ارائه می شود. مشاهده چاپ با کیفیت هر نقش و نگاری روی تنه ی جنس های مختلف به راستی که زیبا و حیرت انگیز است.

 

مشاهده عملکرد دستگاه چاپ فلت بد

 

تندیس پلاک ارائه دهنده خدمات چاپ فلت بد با پیشرفته ترین دستگاه ها و بالاترین کیفیت می باشد.

موارد استفاده از چاپ فلت بد از قبیل:  چاپ فلت بد گیتار، چاپ فلت بد چوب، چاپ فلت بد پلاستیک ، چاپ فلش کارت مموری ، هدایای تبلیغاتی ، سررسید ، دفترچه یادداشت ، پاور بانک ، تخته ، چوب ، جاسوئیچی ، شیشه ، پلکسی گلاس ، تندیس ، مولتی ، قاب موبایل ، لوح تقدیر ، سنگ ، بج سینه ، کیف پول ، فلزات ، کامپوزیت ، خودکار ، کاشی و …

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *