تندیس پلاک مجهز به دستگاه فایبر حک فلز می باشد که امکان حکاکی بر روی انواع قطعات فلزی و پلکسی مانند پاور بانک ، فلش ، مولتی استایل ، ورق های اکرلیک تیره را با سرعت بسیار بالا حک می کند.

 

معرفی دستگاه حک فلز

این نوع دستگاه های لیزر حک فلز با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی تولید لیزر فلزات یعنی فایبر تولید می شوند، لیزر فایبر از یک منبع تولید نوری تولید و توسط فیبر نوری منتقل می گردد.

توان مورد بهره برداری در این دستگاه حک روی فلزات تا حدود ۲۰وات می باشد و قابلیت برشکاری با ضخامت بالا را ندارند لذا تنها برای حکاکی مورد استفاده واقع می شوند.

از آن جایی که منبع تولید با ابعادی حدود یک کیس کامپیوتر خانگی در کنار ماشین قرار می گیرد از لحاظ وزن کاهش چشم گیری نسبت به مدلهای yag داشته اند از طرفی با توجه به تکنولوژی جدید و توان پایین تری که دارند، در برخی مدل های دستگاه فایبر فاقد سیستم آب خنک می باشند و به صورت هوا خنک کار می کنند.

عمر مولد این لیزرها در حدود ۱۰۰٫۰۰۰ ساعت می باشد که از طرفی کاهش قطر اشعه لیزر بر کیفیت کار این نوع از لیزرها خصوصا در کار حکاکی تاثیر بسزایی داشته است.

 

خصوصیات لیزر حک فلز

فایبر لیزری با کیفیت بالا : این لیزر چاپ نفیسی به شما ارائه می دهد و توانایی چاپ پیچیده ترین اشکال را بر روی سطح مورد نظر شما دارد و برای همه نوع چاپی مناسب است.

لیزری با چندین قدرت مختلف : بدون توجه به اینکه در چه صنعتی فعالیت می کنید، جنس محصولتان چیست با انتخاب قدرت مناسب بهترین چاپ را دارید.

چاپ سریع و بهره وری بالا : در مقایسه با بقیه لیزرها قطعات بیشتری را چاپ میکند.

 

حک فلز در دنیای تبلیغات جایگاه ارزنده ای دارد، به صورتی که در بسیاری از شرکتها برای تبلیغات از حک فلز بر روی پارو بانک، فلش و … استفاده می کنند و روی آنها اسم و لوگوی شرکت خود را ذکر می کنند که بازخورد خوب و قابل توجهی دارد.

جهت سفارش چاپ و حک فلز جهت محصولات خود می توانید با گروه تندیس پلاک تماس حاصل نمایید.