مقالات

بج سینه تبلیغاتی

بج سینه تبلیغاتی

بج سینه تبلیغاتی قطعه ای فلزی معمولا در ابعاد ۲ در ۲ سانتی متر  که روی کت نصب می‌شود و نشان دهنده لوگو یا نوع فعالیت کاری یک موسسه می‌باشد. امروزه مدیران بازاریابی برای برند سازی، معرفی و فروش محصولات خود به مشتریان، از روشهای تبلیغاتی متفاوتی استفاده می‌کنند. نشان سینه یا بج سینه تبلیغاتی به عنوان یک کالای تشریفاتی در مناسبت هایی مانند نمایشگاه، سمینار، ملاقات حضوری، جلسات رسمی با طرف های تجاری و کاری کاربرد دارد.

 

بج سینه تبلیغاتی

کارمندان می بایست آنها را بر روی سینه خود نصب نمایند. نکته ی بعد در طراحی بج های سینه رنگ و جلای فلز می باشد. باید بدانید که اگر قصد دارید برای بانوان این بج های سینه را سفارش دهید بهتر است از رنگ های نقره ای رنگ بهره ببرید.برای آقایان این موضوع متفاوت است و رنگ طلایی، پیشنهاد ما به شما می باشد. حتما سعی کنید جنس گیره بج ها را از موادی با کیفیت بالا سفارش دهید. در صورتی که گیره دچار آسیب شود بج ها دیگر کارایی نخواهند داشت.

تندیس پلاک عرضه کننده انواع بج های سینه به شما این اطمینان خاطر را می دهد که محصولات تولیدی این شرکت از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار بوده و در کمترین زمان ممکن برای خریداران مهیا می شوند. بج سینه یا نشان سینه قطعه فلزی است که با اسید کاری برش کاری و آبکاری به صورت آهن ربایی یا سوزنی بر روی گوشه ای از لباس نصب می شود. معمولا در بج لوگو به صورت رنگی یا فلزی می باشد.

بر روی بج سینه تبلیغاتی باید اطلاعاتتان را بصورت کچک بیان کنید می توانید فقط از لوگو خود استفاده کنید و اگر لوگو خود جا شد اسم شرکت رو بیان کنید و در بعضی مواقع نام مشاور و لوگو شرکت در روی بج سینه درج می شود. باید کاملا مطمئن باشید که اطلاعات شما بسیار واضح و حرفه‌ای روی بج سینه درج شده باشد.

از لوگو مبتنی بر بردار برای چاپ روی بج سینه استفاده کنید. دیگر تصاویر بر پایه پیکسل برای وب و کامپیوتر هستند و هرگز نباید برای چاپ به کار روند. اگر نیاز دارید، یک طراح گرافیکی را استخدام کنید تا لوگو را به فرمت برداری تبدیل کند. دقت کنید که قلم‌های خوانا را انتخاب کنید که به راحتی روی بج سینه قابل خواندن باشند.

بج سینه دست ساز توسط افرادی که هنر خاصی در تولید بج سینه دارند انجام می شود و ظرافت در کنار تولید کنندگان بج سینه درجه ۱ یکی از عوامل و خصوصیات مهم به شمار می آید. بج سینه آلمینیومی یکی از مهترین و پرفروش ترین بج سینه یا نشان سینه بازار به شمار می آید . این بج های سینه در کمترین زمان و بالاترین کیفیت تولید و ساخته می شود.

شما هم می توانید از بج سینه برنجی که بج سینه ارزان بازار هم به شمار می آید استفاده کنید و با کمترین قیمت بج سینه های برنجی استفاده کنید. این بج سینه ها با اینکه قیمت کمی دارند اما از کیفیت خوبی برخوردار هستند. از نام های دیگر بج سینه برنجی یا بج سینه چاپی می توان به بج سینه فلزی نیز اشاره نمود. ساخت بج فوری فلزی توسط متخصصان ما در کمترین زمان و بالاترین کیفیت ساخته شده و خاطر شما را از داشتن بج سینه فلزی با کیفیت با کمترین قیمت راحت خواهد کرد.

بج سینه

 

وقتی شما در نمایشگاهی حضور دارید و آنجا لازم می بینید که از بج سینه تبلیغاتی یا بج کت برای هماهنگ کردن تیم تان استفاده کنید ضرورت دارد که برای دادن هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود هم فکری بکنید. در نمایشگاه‌های تجاری انجام تبلیغات به این دلیل دشوار است که خدمات و محصولات مشابه شما زیاد است و برجسته کردن محصول شما و هدف قرار دادن آنها توسط افراد تقریبا غیر ممکن خواهد بود. در این حالت استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی که به مشتریانتان انگیزه برای دنبال کردن شما را بدهد یکی از مهمترین مسائل هست.

گاهی مدیران شرکت ها صرفا فقط به دادن هدیه تبلیغاتی بسنده می کنند، اما باید به این نکته هم توجه داشته باشند که این هدیه تبلیغاتی نماینده ای از شرکت آنها خواهد بود و کیفیت پایین آن روی برند آنها هم تاثیر گذار خواهد بود. چیزی که بسیاری از صاحبین کسب ‌و کار به آن توجه نمی‌کنند، استفاده از هدایای تبلیغاتی مرغوب در نمایشگاه ها هست، هدایای که علاوه بر مرغوبیت کاربردی هم باید باشند.

به این نکته باید توجه کنید که حضور اشتباهی در نمایشگاهی اشتباهی که نمیتواند شما را به اهدافتان نزدیک کند حتی اگر با استفاده از هدایای تبلیغاتی خیلی خوب مثل بج سینه و چاپ لوگو روی بج کت باشد، نمیتواند مثمر ثمر واقع شود. شما اگر بهترین هدایای تبلیغاتی را هم به مشتریان خود در نمایشگاه یا همایشی که شما را ازاهدافتان دور میکند بدهید شما پول خود را دور ریخته اید و نمیتواند برای شما فایده ای را به همراه داشته باشد.

 

بج سینه تبلیغاتی

 

مزایای استفاده از بج سینه یا گل سینه

بج سینه تبلیغاتی وسیله ای است که در نمایشگاه و همایش ها اعضای شرکت شما را به صورت تیم و یک گروه نمایش می دهد.

بج سینه برای برند سازی و تبلیغات بسیار حائز اهمیت است.

گل سینه شما و اعضای شرکتتان را از دیگران متمایز می کند.

نشان سینه زیبایی خاصی دارد و به لباس شما هماهنگی خاصی می بخشد.

بج سینه باعث انسجام سازمانی در هر مجموعه ای می شود.

از نشان سینه مدیران موفق برای ساخت شخصیت سازمانی خود استفاده می کنند.

 

 

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *