چاپ فلت بد یکی از جدیدترین تکنولوژی های صنعت چاپ است. همان طور که از نام دستگاه مشخص و معلوم است دستگاه چاپ فلت بد برای جواب به نیاز چاپ بی واسطه بر روی اجسام دشوار و یا این که اعتباری اجسامی که امکان رول شدن و انعطاف پذیر بودن را ندارند پیاده سازی شده‌است.

از ویژگیهای چاپ فلت بد که بسیار مهم است و چاپ فلت بد را نسبت به هم خانواده های خود متمایز کرده می توان به این اشاره کرد که بر روی تمامی اجسام مسطح با متریال های مختلف می توان چاپ داشت ، این نوع چاپ که فلت بد نام دارد امروزه در صنایع مختلفی از جمله صنایع تبلیغات بسیار کارامد می باشد.

در چاپ فلت بد با توجه به تکنولوژی به کار گرفته شده در این نوع چاپ ما قادر خواهیم بود بر روی تمامی اجسام مسطح فرآیند چاپ را انجام دهیم.در اینجا ما به شما مواردی چند از اجسام مختلف که می توان بر روی آن چاپ انجام داد را خدمت شما عزیزان معرفی میکنیم.

در این روش هیچ محدودیت رنگی وجود ندارد و این در حالیست که در روش های دیگر چاپ شما محدودیت تعداد رنگ داشته و نمیتوانید طیف رنگی عظیمی در چاپ داشته باشید.

مواردی از قبیل : چاپ فلش کارت مموری ، هدایای تبلیغاتی ، سررسید ، دفترچه یادداشت ، پاور بانک ، تخته ، چوب ، جاسوئیچی ، شیشه ، پلکسی گلاس ، تندیس ، مولتی ، قاب موبایل ، لوح تقدیر ، سنگ ، بج سینه ، کیف پول ، فلزات ، کامپوزیت ، خودکار ، کاشی و …