مقالات

تندیس فلزی

تندیس فلزی

یکی از خدماتی که گروه تندیس پلاک ارائه می دهد، طراحی و ساخت تندیس فلزی و لوح تقدیر می باشد که امروزه در حوزه های علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

تندیس پلاک در زمینه ساخت تندیس های فلزی، با استفاده از فلزات برنج، مس، استیل و در مواردی طلا، نقره، فولاد و آلومینیوم و با بکارگیری تکنیک های پیشرفته قالب گیری و ریخته گری و بهره جستن از دستگاه های پیشرفته برش لیزری فلزات، آثار مقاوم و ماندنی و ارزشمندی را تولید می نماید.

گزینش مواد اولیه تابع نوع طراحی، برآورد هزینه، برآیند سلیقه هنرمند و درخواست سفارش دهنده، اصول ساخت تندیس و تناسب با محتوای موضوعی تندیس است.

 

تندیس فلزی

یکی از شاخص ترین ویژگی های تندیس های فلزی، جلوه گری و رُخ نمایی آنها است. به همین دلیل در ساختار آنها از موادی بهره گرفته می شود که بازتاب گیرا و جذابی داشته باشند. روکش های طلا و نقره که با آبکاری روی قطعات می نشینند از اینگونه مواد هستند که جلای چشم نوازی به تندیس ها می بخشند.

تندیس پلاک تا کنون تندیس های فلزی را برای موارد مختلف طراحی و ساخته است که شما می توانید تعدادی از این نمونه ها را در بخش تندیس های فلزی مشاهده نمایید.

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *