مقالات

لوح تقدیر فلزی و چوبی

لوح تقدیر فلزی

لوح تقدیر جهت تشویق ، تشکر ، تبریک و یاد بود که از فرد و یا سازمان خاصی به عمل می آید استفاده می شود. لوح تقدیر جنس های مختلف مانند لوح تقدیر فلزی ، لوح تقدیر مقوایی ، لوح تقدیر چوبی ، لوح تقدیر بافت و لوح تقدیر کاشی ساخته می شود.

 

لوح تقدیر مقوایی

لوح تقدیر مقوایی بر روی کاغذ های خاص چاپ می گردد و داخل جلد های با روکش چرم، گالینگور و … قرار می گیرد. لوح تقدیر مقوایی به صورت یک و دو لت در سایز  A4 یا A5 تولید می گردد.

لوح تقدیر مقوایی کتابی به صورت یک لت، دو لت و سه لت می باشد.لوح تقدیر ۲ و ۳ لت فولدر لوح تقدیر نیز می گویند که امکان طلا کوب روی جلد فولدر نیز وجود دارد.

 

لوح تقدیر چوبی و لوح تقدیر فلزی

تندیس پلاک با استفاده از حک و برش فلزات و غیر فلزات و استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات لیزر و استفاده از طراحان حرفه ای روی انواع سطوح لوح تقدیر های ترکیبی فلز و چوب را که دارای چاپ های تصویری می باشد در طرح و سایز های مختلف تولید می کند.

 

لوح تقدیر پارچه ای (بافت)

در لوح تقدیر تمامی لوح های تصویری بافت می تواند دارای قاب های اعلاء و جعبه های اعلاء باشد. بافت طرح یا متن مورد نظر به صورت دیجیتال بافت می گردد و می تواند به تفکیک اسامی و متون مورد دلخواه شما ارائه گردد.

 

لوح تقدیر کاشی یا سرامیک با جعبه

لوح تقدیر (تقدیر نامه) سرامیک و کاشی از لحاظ دوام و زیبایی بهتر از کاغذ می باشند معمولا مانند سایر لوح تقدیر ها کهنه نمی شود و لوح تقدیر کاشی یا سرامیک در مدل های مختلف تولید می گردد مانند لوح تقدیر کاشی و سرامیک با جعبه، لوح تقدیر کاشی سرامیک با پایه مخمل، لوح تقدیر کاشی سرامیک با پایه چوبی ، لوح تقدیر کاشی سرامیک دیواری، لوح تقدیر کاشی سرامیک ساعت دار.

 

تندیس پلاک سازنده انواع لوح تقدیر چوبی و فلزی با بهترین کیفیت می باشد. جهت مشاهده نمونه کارهای لوح تقدیر چوبی و فلزی روی لینک زیر کلیک نمایید.

نمونه کارهای لوح تقدیر

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *