مقالات

مرکز چاپ فلت بد

مرکز چاپ فلت بد

امروزه انواع مختلف خدمات چاپ ، ارتباطی نا گسستنی با تبلیغات دارد. از این رو انواع مختلف خدمات چاپ مانند چاپ فلت بد با توجه به کارایی های مختلف ، مخاطبان خاص خود را دارند. تندیس پلاک با دارا بودن جدیدترین دستگاه های چاپ فلت بد و چاپ بر روی سطوح می تواند خدمات چاپ روی مواردی از قبیل : چاپ فلش کارت مموری ، هدایای تبلیغاتی ، سررسید ، دفترچه یادداشت ، پاور بانک ، تخته ، چوب ، جاسوئیچی ، شیشه ، پلکسی گلاس ، تندیس ، مولتی ، قاب موبایل ، لوح تقدیر ، سنگ ، بج سینه ، کیف پول ، فلزات ، کامپوزیت ، خودکار ، کاشی و … را انجام دهد.

 

خدمات چاپ فلت بد

با استفاده از چاپ فلت بد شما می توانید طرح های برجسته را روی قاب تلفن همراه چاپ نمایید .چاپ روی پلکسی بااستفاده از چاپ فلت بد به سادگی و با کیفیت بالا امکان پذیر است.این کار در بسیاری از موارد بدون استفاده از کوتینگ مخصوص و فقط با استفاده از رنگ سفید و چهار رنگ اصلی امکان پذیر است . چاپ روی کاشی و شیشه بااستفاده از چاپ فلت بد با کیفیت بالا امکان پذیر است.

البته این کار نیازمند تشخیص کوتینگ و وارنیش مناسب به منظور دستیابی به ماندگاری و درخشندگی مطلوب است . لازم به ذکر است که چاپ فلت بد قابل چاپ روی پلاستیک و سطوح دیگر هم می باشد . خدمات چاپ روی چرم مصنوعی و طبیعی با کیفیت بالا امکان پذیر است .

البته در بعضی از موارد استفاده از کوتینگ لازم است . خدمات چاپ فلت بد روی پارچه با دستگاه های فلت بد پرینتر شرکت ما ، که قابلیت چاپ به صورت بافت پارچه ای دارد ، امکان پذیر است . این کار باعث می شود که چاپ به صورت بافت پارچه ای به نظر برسد .

 

مرکز چاپ فلت بد

 

 

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *