مقالات

مهر فوری اتوماتیک

مهر فوری اتوماتیک

در مهر فوری اتوماتیک نیازی به داشتن استامپ همراه خود ندارید و همین امر باعث محبوبیت مهر اتوماتیک در بین همه افراد شده است.

ساخت مهر فوری اتوماتیک در دو نوع انجام می شود مهر لیزری اتوماتیک و مهر ژلاتینی اتوماتیک که هر دو مهر از عمر بالایی برخوردار می باشند.

تندیس پلاک سازنده انواع مهر شرکتی ، مهر سازمانی، مهر اداری، مهر شخصی و … می باشد و انواع مهرهای لیزری، ژلاتینی و برجسته با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب برای شما خواهد ساخت.

 

تفاوت مهر لیزری با مهر فوری (ژلاتینی)

مهر لیزری طول عمر کم تری نسبت به مهر ژلاتینی دارد و از نظر هزینه مهره ژلاتینی بسیار به صرفه تری ارزان تر از مهر لیزری است. یکی از مهم ترین مزایای مهر ژلاتینی این است که میتوان آن را روی دسته مهر های معمولی اتوماتیک و… نصب نمود این در صورتی است که مهر لیزری را فقط روی دسته مهر های مخصوص آن می توان نصب نمود.و دسته مورد نظر یک بار مصرف است و در صورت تغییر متن مهر باید مهر جدیدی ساخته شود.

 

ساخت مهر فوری

ساخت مهر فوری مهر های لیزری تقریبا تازه به بازار وارد شده و این نوع مهرها از کیفیت بالای برخوردار بوده و ساخت مهر فوری بوده و از چند قابلیت دیگه دارا می باشند. یکی از آنها کیفیت بالای این نوع مهر ها بوده به این دلیل که این مهرها بر خلاف مهر های ژلاتینی و قدیمی از شستن با فرچه خبری نیست و ز پلیمرهای مخصوص از آن استفاده می شود. به همین دلیل این نوع مهرها از ضرافت بالای برخوردار بوده و میتوان و حروف ، اعداد و نقش های ریز را به خوبی در آن استفاده کرد .

میزان استفاده از مهرهای لیزری با توجه به نوع پایه از حدود دو هزار تا پانزده هزار ضرب می باشد، که البته بعد از اتمام جوهر و خشک شدن مهر، مجددا میتوان آنها را شارژ و به همان میزان استفاده کنید.

 

انواع مهر هایی که می توان به صورت مهر فوری سفارش داد از این قبیل می باشند:  مهر برجسته ، مهر لیزری، مهر جیبی، مهر ساده ، مهر رنگی.

سرعت در ساخت مهر فوری و کیفیت بالا در ساخت مهر فوری نیاز به تجربه دارد که ما در زمینه ساخت مهر تجربه قابل توجه داریم و میتوانیم شما را در این امر راهنمایی نماییم.

 

 

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *