مقالات

ساخت پلاک استیل برجسته

پلاک استیل – ساخت پلاک استیل برجسته

پلاک فلزی استیل یا لیبل فلزی استیل، قطعات فلزی استیل هستند که اطلاعات محصول و یا شرکت شما روی آن چاپ و یا حکاکی می شود.

پلاک های فلزی از نوع استیل ساده و خش دار در بازار موجود می باشد که هر کدام از این ها بصورت استیل طلایی و استیل نقره ای قابل تولید و چاپ می باشد.

پلاک های استیل چاپ شده توسط هجرت دیزاین از نوع چاپ گود می باشد که به هیچ وجه پاک نمی شوند و از بین نمی روند.

پلاک فلزی استیل که بعضی ها به آن برچسب فلزی می گویند ضد آب و ضد زنگ می باشد، که در ضخامت های مختلف تولید می شوند.

پلاک استیل معمولا در ضخامت ۰.۵ میلیمتر تولید می شوند، البته بنا به نوع سفارش و درخواست مشتری ساخت پلاک فلزی در ضخامت های ۰.۶ میلیمتر تا ۱ میلیمتر نیز قابل تولید می باشد.

پلاک های فلزی بصورت نگیر و بگیر تولید می شوند، منظور از پلاک فلزی نگیر این است که آهنربا به آن نمی چسبد، یعنی صد در صد استیل می باشد و به هیچ وجه در برابر رطوبت و آب زنگ نمی زند ، اما پلاک فلزی بگیر یعنی اینکه آهنربا به آن می چسبد که صد در صد استیل نیستند. فقط استیل صد در صد است که آهنربا به آن نمی چسبد و ضد زنگ می باشد هر قدر آهنربا محکمتر به آن بچسبد در صد آهن پلاک فلزی بیشتر می باشد.

 

 

قیمت پلاک استیل

چاپ پلاک فلزی استیل معمولا به صورت سانتی متر مربع می باشد که البته در سایز های کوچکتر از ۱۰ * ۱۰ سانت مربع هزینه برش به هزینه ساخت پلاک فلزی استیل اضافه می شود.

تعداد پلاک ها ، تعداد رنگ چاپ و ضخامت پلاک فلزی و اینکه آیا پلاک ها سوراخ و یا پشت چسب داشته باشند ، تعیین کننده قیمت ساخت پلاک فلزی برجسته می باشند.

به دلیل تنوع پلاک استیل و ضخامت پلاک استیل و تعداد رنگ چاپ، برای اطلاع از قیمت ساخت پلاک فلزی برجسته، با مجموعه هجرت دیزاین تماس بگیرید.

 

رنگ چاپ پلاک استیل

رنگ چاپ پلاک استیل معمولا مشکی می باشد که داخل طرح و یا نوشته های پلاک فلزی ساخته شده که با اسید گود شده ریخته می شود، بنا به سفارش مشتری می توان از رنگ های دیگر نیز برای چاپ استفاده نمود، البته پلاک های فلزی می توانند دو تا چندین رنک بصورت مجزا داشته باشند که در قیمت ساخت تاثیر دارد.

 

 

موارد استفاده پلاک استیل

پلاک فلزی استیل کاربردهای فراوانی دارد از جمله کاربرد های لیبل فلزی روی بعضی از دستگاه های صنعتی، شماره گذاری اموال ، صنعت مبلمان، پلاک آسانسورها برای معرفی شرکت سازنده و یا ظرفیت آسانسور، پلاک فلزی جهت راهنمای بخش های مختلف ادارات، موسسات و شرکت ها به صورت شاسی دار، روی سررسید ها، راهنمای طبقات ساختمان ها و پارکینگ ها و آپارتمان ها، پلاک فلزی استیل شناسنامه دستگاه ها، درب های اتوماتیک، کرکره برقی، موتور ها، لوازم صنعتی و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد .

از بارزترین موارد استفاده پلاک استیل می توان به استفاده از آن روی تولیدات صنعتی، مبلمان و هر جایی که با رطوبت و یا آب برخورد دارد و نیاز به این است که مدت طولانی در محلی نصب باشند نام برد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *