مقالات

پلاک استیل

پلاک استیل

گروه تندیس پلاک با دستگاهای پیشرفته و بروز خود می تواند انواع پلاک استیل را برای شما طراحی و تولید نماید. پلاک های استیل در طرح و رنگ هاى همچون استیل میرور، خش دار، طلایى، مسى و دودى تولید مى گردند.

 

پلاک استیل

انواع پلاک استیل عبارتند از :

پلاک استیل براق ، پلاک استنلس استیل ( استیل ضد زنگ )، پلاک استنلس استیل خشدار ، پلاک استنلس استیل میرور طلایى ، پلاک هاى مولتى استایل

 

پلاک استیل براق

این نوع پلاک استیل به علت قیمت مناسب جهت ساخت تابلوهاى راهنما کاربرد بسیارى دارد. استیل معمولى مقاومت خوبى در آب و هواى معتدل از خود نشان داده است. استفاده از این نوع فلز در محیط هاى مرطوب و همچنین در مجاورت مواد اسیدى و قلیایى توصیه نمى شود

 

پلاک استنلس استیل ( استیل ضد زنگ )

پلاک استیل ضد زنگ از جنس بسیار مرغوب و مقاوم در برابر مواد شیمیایى ساخته شده قابلیت شستشو و عمر بسیار بالایى دارد. از این پلاک بیشتر بر روى دستگاه هاى صنعتى و در مناطق گرمسیر استفاده مى شود. (بطور معمول از ورق ۳۰۴ جهت ساخت پلاک استفاده مى شود که در صورت سفارش مى توان از آلیاژهاى دیگر نیز استفاده نمود.

 

پلاک استنلس استیل خشدار

پلاک استیل خش دار به علت دارا بودن سطح زیبا و مات ،مورد توجه بیشتر طراحان قرار دارد. از این پلاک استیل جهت ساختن تابلوهاى تجارى در فضاى باز و یا بر روى آسانسور و دستگاه هاى صنعتى استفاده مى شود. ( این استیل در مقابل رطوبت و گرما مقاومت قابل توجه اى دارد و از رفلکس نور جلوگیرى مى کند.

 

پلاک استنلس استیل میرور طلایى

پلاک استنلس استیل میرور طلایى از پرطرفدارترین نوع پلاک ها که در زیبایى بى نظیر و برای محیط هاى پر زرق و برق بسیار مناسب است. با وجود عمر کوتاهى که از پیدایش این نوع پلاک استیل مى گذرد اما بخوبى جاى خود را در بازار باز کرده و مورد توجه اکثر مجموعه ها با سلیقه هاى مختلف شده است. براقیت پلاک هاى طلایى بسیار خیره کننده و بى نظیر است.

 

پلاک هاى مولتى استایل

مولتى استایل از نوعى پلاستیک با مغزى مشکى ساخته مى شود که بر روی آن لایه نازکى از جنس لمینت پوشیده شده است. از مزیت هاى این پلاک سرعت بالاى تولید و عدم محدودیت در برش هاى گرد و همچنین مقاومت در مقابل رطوبت مى باشد. مولتى استایل بیشتر در رنگ هاى طلایى و نقره اى تولید مى گردد.

عدم مقاومت در مقابل حرارت و ضربه و همچنین مقاومت بسیار کم در مقابل خراشیدگى محدودیت هاى این نوع پلاک مى باشد، به همین خاطر استفاده از این پلاک بیشتر جهت ساختن تندیس و تابلوهاى مکانهاى مرطوب مانند استخرهاى ورزشى توصیه مى گردد.

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *